Project Description

Be More

Business Consulting

Lider branży IT działający na całym świecie, rozwijający nowe technologie, które służą niemal każdemu z nas. Firma z listy Fortune 500, która intensywnie transformuje się, tak jak ta technologia, którą tworzy. Gdańskie Centrum Badawczo-Rozwojowe jest jednym z największych spośród 23 laboratoriów Intela w Europie. Wiele różnych jednostek firmy (business unit) potrzebuje komunikacji skierowanej w różne strony – do wewnątrz i na zewnątrz.

Zespoły odpowiedzialne za komunikację poszukują nowych, kreatywnych rozwiązań. Mamy możliwość współpracy w tworzeniu wielu z nich. Przykładem jest projekt plakatów do miesiąca dedykowanego kulturze korporacyjnej firmy, czy breloku wręczonego liderom promocji wartości firmy. Jesteśmy codziennie wsparciem dla zespołów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Za nami kilka etapów projektu, a przed nami realizacja kolejnych. Codziennie pojawiają się nowe działania, w które jesteśmy zaangażowani. Mamy ogromną satysfakcję, że nasz wkład projektu Be More stały się fragmentem większej całości, tak świetnie poprowadzonych działań za które lokalny zespół odpowiadający za komunikację wewnętrzną Intel Poland otrzymał nagrodę w USA.

Check more of our work

Sesmatic

next project