Project Description

Sesmatic

Subtitle

Sesmatic to marka spółki giełdowej Sescom, działającej w branży retail. Zespół pracujący nad wdrożeniem technologii RFID łączy doświadczenie w branży odzieżowej i startupowy duch.

Powiązaliśmy nazwę marki z firmą-matką korzystając z przedrostka “Ses”. Tak powstał Sesmatic. Zaprojektowaliśmy logo, materiały wykorzystujące identyfikację wizualną, opracowaliśmy prezentację i komunikaty prasowe. Logotyp zachęca przystępną formą, a dopełnia go dynamiczny sygnet, który pojawia się również jako znak wodny na slajdach. Minimalistyczne i nowoczesne ikony stanowią zgraną parę z granatowym tłem.

Technologia tagów RFID – jak sprawdzą się w retailu? Wyjaśnienie działania systemu oznaczania i lokalizowania produktów przy pomocy fal radiowych to ciekawe wyzwanie. Technologia ta ułatwia monitorowanie asortymentu sklepu, a także obserwowanie wyborów jego klientów. Usługa ma ogromny wpływ na rozmieszczenie produktów w salonie i wspiera działania jego pracowników. W jaki sposób? To wszystko nasz klient tłumaczy w autorskiej prezentacji handlowej.

Check more of our work

Chitone

next project